Okey Oyunlarımız

Arkadaş Okey, Okey 101 Online, Okey 51 OnlineArkadaş Okey

İster iPhone ister iPad 'inizi kullanarak arkadaşlarınızla birlikte online okey oynayın. Okey oynarken eğer dilerseniz sohbet etme seçeneğini de kullanabilirsiniz. Arkadaş Okey günümüz online okey oyunlarının aksine olabildiğince yalın bir arayüze ve basit bir oynanışa sahiptir. Bu sayede başka hiç bir şeyle dikkatiniz dağılmadan online okey keyfini yaşayabilirsiniz. Oyunumuz ücetsiz olarak App Store 'dan indirilmekte.

Çıkış Tarihi

Aralık 2011

Desteklenen Platformlar

iOS


Okey 101 Online

Mobil cihazınızdan online okey 101 oynamak istiyorsanız oyunumuz Okey 101 Online tam size göre. Arkadaşlarınızla ya da oyunda tanışacağınız kişilerle okey 101 oynayabilir, isterseniz oyun oynarken bir yandan sohbet edebilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan Okey 101 Online oyunumuzu Apple cihazlarınız için App Store 'dan yükleyebilrsiniz.

Çıkış Tarihi

Haziran 2012

Desteklenen Platformlar

iOS


Okey 51 Online

Okey 51 Online oyunumuz ile okey ve 101 oyunlarını sevenlere yeni bir alternatif online okey oyunu sunuyoruz. 101 kadar zevkli ama çok daha koaly ve seri oynanabilen bir oyun arıyorsanız Okey 51 Online tam size göre. Oyunumuzu Apple cihazlarınız için App Store içerisinden ücretsiz yükleyebilir, arkadaşlarınızla online 51 oynamanın ve sohbet etmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Çıkış Tarihi

Ağustos 2012

Desteklenen Platformlar

iOS