Kelimelik

iOS ve Android cihazlar için online kelime türetme oyunuOyun Türü

Online kelime türetme oyunu.

Çıkış Tarihi

Ocak 2013

Desteklenen Platformlar

iOS, Android


Kelimelik online bir kelime türetme oyunudur. Arkadaşlarınızla veya rastgele kişiler ile oyun açabilir, ister mobil cihazlarınızdan ister bilgisayarınızdan oyuna katılabilirsiniz.

Oyunumuzun Özellikleri

Oyunumuz sürekli olarak geliştirilemkte, sizlerden gelen öneriler doğrultusunda yeni özellikleri eklenmektedir. Tüm öneri ve eleştirilerinizi iletisimhe2apps.com adresine gönderebilir, https://facebook.com/KelimelikOyunu ve https://twitter.com/KelimelikOyunu hesaplarımızı iletişim için takip edebilirsiniz.

Oyunumuzda Türk Dil Kurumu Güncel Türkçe Sözlüğü 'nü referans almaktayız. Bu sözlüğe http://www.tdk.gov.tr/index.php?option=com_gts adresinden erişebilirsiniz.

İsterseniz oyun içi satın almaları kullanarak PRO üyelik satın alabilir, bu şekilde reklamları kapatıp ayrıntılı istatistiklere ve aynı anda 50 oyun açma gibi özelliklere kavuşabilirsiniz. PRO üyelerimize harf tablosu ve renkli çerçeve özelliklerini ücretsiz veriyor ve 10 kişilik arkadaş listesini kullanmalarını sağlıyoruz.

Yine oyun içi satın alma sistemini kullanarak otomatik puan hesaplayıcı satın alabilir. Bu şekilde kelime gönderdiğinizde alacağınız puanı anlık olarak otomatik hesaplattırabilirsiniz.

Markette sunduğumuz Harf Tablosu özelliğini kullanarak hangi harften kaç adet kaldığını öğrenebilirsiniz.

Arkadaş Listesi özelliği ile de 50 kişilik bir arkadaş listesi oluşturabilir, sık oyun oynadığınız kişilere bu listeden kolayca ulaşabilirsiniz.

Oyunlarımızla ilgili güncel duyurulara ulaşmak için aşağıdaki kanallardan bizi takip edebilirsiniz:

  https://facebook.com/KelimelikOyunu

  https://twitter.com/KelimelikOyunu

Kelimelik oyunumuzu indiren, ve üyelik oluşturarak oyuna giriş yapan tüm kullanıcılarımız Kelimelik Üyelik ve Kullanım Sözleşmesi içerisinde yer alan hükümleri okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır.